Vezuve E-İhracat

GLOBALE YOLCULUK

Vezuport E-İhracat Platformu

Vezuport kobilerin sınır ötesi pazarlara açılma süreçlerini kolaylaştıran bir e-ihracat uygulamasıdır. Vezuport sayesinde ürünlerinize en uygun pazarları belirleyebilir, mağazanızın tüm istatistiklerine tek bir panelden erişebilirsiniz. Mağazanızı yöneten e-ihracat uzmanlarıyla sürekli iletişim halinde olursunuz. E-ihracat için gerekli şirket kuruluşu, marka tescili, lojistik, ara depo gibi hizmetler için teklif alabilirsiniz. Ayrıca pazaryeri panel kullanım eğitimleri ile kendiniz veya ekibiniz mağaza yönetimi hakkında daha fazla tecrübeye sahip olabilirsiniz.

Markanızı Dünyaya Vezuportla Açın!

E-ihracatla Yeni Pazarlara Güvenle Açılın

Vezüve olarak sektördeki tüm tecrübelerimizi bu uygulamada birleştirdi, Vezuport ile işletmelerin e-ihracat hacimi artacak, karmaşık görünen süreçler daha basit hale gelecek. Size bağlı çalışan e-ticaret departmanınız sayesinde işiniz profesyonelce yönetilecek.

İhtiyacın Olan Tüm Özellikler Tek Bir Uygulamada

Belge Yönetim Alanı
Mağaza Gereklilikleri Kontrol
Pazaryeri Eğitim Videoları
Market Finder - Pazaryeri Önerisi
Mağaza İstatistikleri ve Entegrasyon
İhracatı Tamamlayı Ara Hizmetler
Online Randevu
Toplu Ürün Yükleme
İhracatı Kolaylaştıran Yenilikler

Benzersiz Özellikler

Market Finder

Birkaç soruya cevap vererek ürünlerinize en uygun ülkeleri ve pazaryerlerini belirleyin. Bu pazaryerlerine giriş gereklilikleri ve temel istatistiklerine ulaşın

Ürün ve Belge Yükleme Alanı

Ürünlerinizi toplu şekilde türkçe olarak platforma yükleyin, e-ticaret uzmanlarımız satış yaptığınız pazar yerine uygun olarak SEO optimize listelerinizi oluştursun.

Süreç Takip Paneli

Tüm süreçleri uçtan uca takip edebileceğiniz bir uygulama E-Ticaret uzmanlarımızın yaptığı tüm işlemleri tarih bazında görebilir, 3 aşamalı şekilde ilerleme durumunu görebilirsiniz.

E-ihracat Hizmetleri

E-ihracat yaparken ihtiyacınız olacak şirket kurulumu, marka tescili, devlet destekleri, lojistik, ara depo, gümrük müşaviri gibi hizmetleri platform üzerinden indirimli fiyatlara alabilirsiniz.

İstatistikler

Sektördeki 5 yıllık e-ihracat tecrübemizin ürünü

0
Pazaryeri
0 ml$
İhracat Hacmi
0
Online Mağaza
0 Bin+
Sipariş Adedi
360 Derece E-Ticaret

E-İhracat Operasyonlarınıza Profesyonel Çözüm

Vezuport e-ihracatta hız kazanmanıza ve yeni pazarlara giriş yapmanıza imkan tanıyor.

Neden Vezuport ?

Avantajlar

Vezuport e-ihracat operasyonlarınızı tek bir uygulama üzerinden yönetmenize olanak sağlar. Ürün girişi, satış istatistikleri, ara hizmetler, proje takibi, belge yükleme alanları gibi pek çok işlemi uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede önemli bir zaman ve maliyet tasarrufu elde edersiniz.

Vezuport Özellikler

Sınır Ötesi E-Ticaretinizi Kolaylaştıran Çözümler

E-Ticaretinizi Yönetmeniz İçin Gerekli Tüm Özellikler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Yasemin Akın

Vezuport sayesinde markamı yeni pazarlara kolayca açabiliyorum!

Operasyon Yönetim Alanı

E-İhracat Yönetim Alanı sayesinde mağazanızı yöneten e-ticaret uzmanlarının yaptıkları tüm işlemleri tarih bazında takip edebilir. Planlandı, devam ediyor ve tamamlandı olarak 3 aşamalı şekilde mağazanızda yapılan tüm işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

İhracatı Tamamlayıcı Ara Hizmetler

Vezuport uygulaması şirket kuruluşu, vergi kaydı, lojistik, marka tescili, sertifikasyon gibi ara hizmetlerin yer aldığı bir pazaryeri olma özelliği taşır. İhracat yaparken ihtiyacınız olacak tüm işlemlerden indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Kolay Ürün Yükleme

Vezuporta ürün girişlerinizi excel üzerinden türkçe olarak yapmanız yeterlidir. Mağazanızı yöneten e-ticaret uzmanlarımız girdiğiniz listeleri satış yapacağınız pazar yerinin yerel diline uygun olarak listeler.

Markanızı Sınır Ötesine Kolayca Taşıyın!

Belge ve Mağaza Gereklilikleri Alanı
Market Finder - Pazaryeri Önerisi
Eğitim Videoları Alanı
Our features

Showcase The Great Features Of Your App

Clean Design
İhracatı Uzmanlarından Dinleyin!

Gelecek Webinarlarımız

Walmart Eğitimi

11.05.2024 | Online

Etsy Reklam Eğitimi

14.06.2024 | Canlı Yayın

Amazon FBA Gönderimi

27.06.2024 | Üniversite