Vezuve E-İhracat

Yeni Nesil E-İhracat Danışmanlık

E-İhracat Danışmanlık Hizmeti Nedir ?

E-İhracat Danışmanlık hizmeti üretici firmaların yurtdışı satış ve pazarlama operasyonlarının uçtan uca yönetilmesini ifade etmektedir. E-İhracat Danışmanlık şirketleri üretim yapan firmaların hedef pazarlarda potansiyel müşterileriyle dijital kanallar aracılığıyla buluşmasını sağlar. Vezüve üreticilerin Avrupa ve Amerika’daki Amazon, Etsy, Wayfair, Allegro ve Ozon gibi online pazarlarda satış yapmalarına ve dövizle gelir elde etmelerine destek olmaktadır. Yurtdışı pazarlarına açılmadan önce markanızın SWOT analizini yaparak zayıf ve güçlü yönlerinizi belirleriz. E-Ticaret Danışmanlık hizmetinin amacı yurtdışına birkaç kargo göndermek değil güvenilir ve sürdürülebilir bir marka imajı yakalamaktır. Vezüve şirket kuruluşu, mağaza açılışı, seo odaklı ürün listeleme, kargo yönetimi, stok yönetimi ve reklam yönetimi markanız adına yürütür. Bu sayede işletmeniz büyük bir maliyet ve zaman kaybından kurtulur.

Sınır Ötesi E-Ticaret Neden Gereklidir ?

Sınır Ötesi E-Ticaret değişen kullanıcı davranışlarının ve teknolojinin bize sunduğu yeni bir iş modelidir. Artan ham madde fiyatları, yükselen döviz kuru ve enflasyon rakamları üreticilerin yurtdışı pazarlarına açılma ihtiyacını zorunlu hale getirmiştir. Lojistik ve ödeme sistemlerinin gelişmesi ülkeler arasındaki ticari sınırları kaldırmıştır. Bu sayede Türkiye’de üretim yapan bir işletme Avustralya’dan dahi online mağazasından sipariş alabilir konuma gelmiştir. Vezüve işletmelerin yeni pazarlarda e-ticaret yapmalarına öncülük etmektedir. Hedefimiz yurtdışı pazarlarında sürdürülebilir bir e-ticaret sistemine ulaşmanızdır. Vezüve ile yeni ihracat pazarlarına açılın.

E-İhracat Operasyonlarında Nelere İhtiyacınız Var ?

Yurtdışında E-Ticaret yaparken kullanıcılara 360 derece bir deneyim sunabilmelisiniz

01

Planlama

Hangi pazarlara giriş yapacağız ? Satış kanalımız perakende mi olacak B2B mi ? Hedef müşteri kitlemiz kim nelerden hoşlanıyor? Bunları belirleyeceğiz.

02

E-Ticaret Mağazası

E-İhracata uygun mağazanızı SEO uyumlu olarak oluştururuz. Yurtdışındaki kullanıcılarla ürünlerinizi buluştururuz. Yurtdışındaki online pazaryerlerinde de satış yapmamız mümkün.

03

Pazarlama Kanalları

Ürün grubunuza en uygun pazarlama kanalı belirlenmelidir. Hedef kitleye göre instagram, facebook, google, youtube, pinterest ve linkedin üzerinde reklamlarınız oluşturulur.

04

İnteraktif Sosyal Medya

Sosyal Medya hesaplarınızın satış yaptığınız ülkenin yerel dillerinde aktif olarak içerik üretmesi gerekmektedir.

05

E-Ticaret Ödeme Sistemleri

Kullanıcıların ödeme yöntemleri ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Bazı ülkelerde kredi kartıyla ödeme yaygınken bazı ülkelerde online cüzdanlar tercih edilir.

06

Müşteri Hizmetleri ve Lojistik

Müşteri Hizmetleri ve lojistik kusursuz bir müşteri deneyiminin en önemli halkasıdır. Doğru lojistik firmalarıyla çalışarak ürünlerinizi sağlam ve hızlı bir şekilde gönderin.

Biz kimiz ?

Vezüve olarak ülkemizin ihracat potansiyelinin ne kadar yüksek olduğunun farkındayız. Yeni zamanın gereklilikleri olarak B2B veya perakende fark etmeksizin firmalarımızın dijitalde aktif olması gerekmektedir. Vezüve uçtan uca e-ticaret çözümleri sunar.

Hedefimiz

Vezüve üreticilerimiz yurtdışındaki dijital platformlarda ve pazaryerlerinde markalaşmasını hedefler. Pazar çeşitliliklerini artırarak işletmelerini risklerden korurlar. İşletmelerimizi globale taşırız

Neler Sunuyoruz ?

  • E-ticaret Danışmanlığı
  • E-İhracat Danışmanlığı
  • E-Ticaret Sitesi Kurulumu
  • Google Reklam Hizmetleri
  • Pazaryeri Yönetimi
  • Facebook ve Instagram Reklamları
  • B2B Pazar Analizi
  • Şirket Kurulumu ve VAT Kaydı

Neler Sunuyoruz ?

E-İhracat Danışmanlık Yol Haritamız

Ürünleriniz için en doğru hedef ülkeleri ve pazaryerini belirleriz. Hedef ülkedeki müşteri segmentasyonunu oluştururuz.

Firmalarımızın güncel durumu değerlendirilip eksikleri tespit edilir KPI’lar belirlenir. Eksiklere yönelik değerlendirmeler yapılır.

Ürünlere ve hedeflere göre satış stratejileri, pazarlama stratejileri, müşteri tutundurma stratejileri ve kargo planları belirlenir.

Tüm planlar hazır. Şimdi aksiyon zamanı. Markanızı yurtdışına açıp müşterilerinizle buluşalım

E-Ticaret topladığımız verilerle sürekli geliştirmemiz gereken bir süreç. Müşteri geri dönüşlerini ve web sitesi istatistiklerini kullanılarak geliştirmeler yaparız.

Satış yaptığımız müşterilerde bir marka bağlılığı oluşturmamız çok önemli. Bu yüzden kullanıcılarımıza sürekli kendimizi hatırlatmalıyız.

Etsy

Etsy mağazanızı oluşturuyor, yönetiyor ve satışlarınızı arttırıyoruz.

Amazon

Amazon Amerika, Avrupa ve İngiltere'deki tüm e-ihracat operasyonlarınızı yönetiyoruz. Markanızın yurtdışına ihracatını arttırıyoruz.

Ozon

Ozon ile Rusya pazarına giriş yapmanızı sağlıyoruz. Uçtan uca bir e-ihracat hizmeti sunarak zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Emag

Doğu Avrupa'nın en büyük pazaryerlerinden Emag'da Romanya, Macaristan ve Bulgaristan pazarlarında e-ticarete başlamanızı sağlıyoruz.

Wayfair

Mobilya ve ev dekorasyonu üreticilerimizin Amerika, Kanada, İngiltere ve Almanya'da Wayfair pazaryerinde mağazalarını açarak satış yapmalarını sağlıyoruz.

Allegro

Allegro ile Polonya pazarında e-ihracata başlayın. 15 Milyon aktif müşteri kitlesine satış yapın. 

Zalando

Tekstil üreticilerimizi Avrupa'nın moda platformu Zalando'ya bağlıyoruz. Avrupa'da 24 ülkede e-ticaret yapmalarına destek oluyoruz.

Walmart

Amerika'nın en büyük market zinciri Walmart'ta satışa başlayın. Ürünlerinizi milyonlarca müşteriye ulaştırın. Markanızı Amerika pazarına taşıyın.

E-ihracatı Tamamlayıcı Hizmetlerimiz

360 derece bir e-ihracat deneyimi sunuyoruz

İndirimli Kargo

Yurtdışı kargo gönderimlerinde indirimli partner kargo fiyatları

Yurtdışı Şirket Kurulumu

Amerika, İngiltere, Almanya ve Romanya'da İndirimli Şirket Kuruluşu

Yurtdışı Marka Tescili

Devlet Teşvikleri için gerekli Amerika ve Avrupa'da Marka Tescil Hizmetler

Ara Depo Desteği

Amerika ve Avrupa'da fulfillment servis sağlayıcıları

İhracat Teşvikleri

Yeni nesil ihracat teşviklerinden yararlanın yeni pazarlara güvenle giriş yapın

Ürün Sertifikasyon ve Belgelendirme

İhracat için gerekli FDA, ISO, CE, MSDS gibi tüm kalite sertifikasyon hizmetleri

E-Ticaret İstatistikler

0 Milyar +

Amazon Aylık Trafik

0 Trilyon $

Dünya E-Ticaret Pazarı

0 %

E-Ticaretin toplam satışlara oranı

0 %

En hızlı büyüyen pazar Hindistan (2023-2027)

NEDEN VEZÜVE

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Alanında Profesyonel Ekip

Vezüve, yaptığı her işi uzman bir kadroyla yönetir. Profesyonelliğe azami özen gösteren firmamızda ihtiyacınız olan hizmete göre o alanda deneyimli ekip arkadaşlarımız atanır.

Kesintisiz Destek

Vezüve ile çalışmaya başladıktan sonra sürekli iletişim halinde olabileceğiniz bir ekip üyesi bulunur. Ayrıca eş zamanlı olarak güncellediğimiz dosyalarla süreci online olarak da takip edebilirsiniz.

Geniş Pazaryeri Ağı

Vezüve, Amazon Etsy gibi bilindik pazaryerlerinin yanı sıra Wayfair, Zalando, Allegro ve Aliexpress gibi niş pazaryerlerinde de üreticilerimizin satış yapmalarını sağlamaktadır.

360 Derece E-Ticaret Departman Hizmeti

Vezüve, bir e-ihracat yönetim merkezidir. Sınır ötesinde e-ticaret yaparken karşınıza çıkabilecek şirket kurulumu, vat kaydı, ara depo, lojistik gibi hizmetleri değerli partnerlerimizden aldığımız indirimli fiyatlarla çözeriz.

Uzun süreli işbirliği

Çalıştığımız firmalarla her zaman uzun soluklu bir partnerlik hedefleriz. Uzun dönemli çalışma sistemimiz firmalarımızın performansını ve verimliliğini artırmaktadır.

Kolay ödeme seçenekleri

Müşterilerimiz ödemelerini 12 taksite kadar yapabilmektedir.

2024’de Markanı Dünyaya Aç!

Mağazanızı açtıktan sonra ödeyin!

İsterseniz paket ücretinizi mağazanızı açtıktan sonra ödeyebilirsiniz.

Amerika

Kanada

Almanya

İngiltere

Başarı Metrikleri

1
Aktif İhracat Yapan Firma
0 +
Mağaza Kurulumu
1 +
Günlük Kargo
100 $K+
Katma Değer