fbpx

Vezuve E-İhracat

Fruugo Avrupa'ya E-İhracat

fruugo danışmanlık, fruugoda satış, ingiltereye ihracat, avrupada e-ihracat, yurtdışı satış, e-ticaret danışmanlık, e-ihracat danışmanlık

Fruugo'da Satış Yapmak

Fruugo e-ihracat yapabileceğiniz İngiltere merkezli bir pazaryeridir. Fruugo’da satış yaparak dünya genelindeki müşterilere ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizi ingilizce olarak listeledikten sonra Fruugo otomatik olarak 28 farklı dile çevirerek diğer ülkelerde de satışa açmaktadır. Müşterileriniz ödemeyi hangi para biriminden yaparsa yapsın siz satış yaptığınız ülkenin para biriminde ödeme alırsınız. Pazaryerinde satış yapmak için ekstra reklam açmanız gerekmez Fruugo sizden aldığı komisyon ücretlerinin bir kısmını ürünlerinizin reklamını yapmak için kullanır. Vezüve firmanızın Fruugo üzerindeki tüm satış operasyonlarını yönetir.

İngiltere ve 46 ülkeye ihracat yap

fruugoda_satis_vezuve_eticaret_danismanlik_ingilteye_ihracat_ingilterede_eticaret_avrupaya_ihracat

Fruugo'da Satış Yapmanın Avantajları

Türkiyedeki üreticilerin Fruugo Avrupa’da e-ticarete başlamak için nedenleri

01

Yerel Ödeme Çözümleri

Müşterileriniz 31 farklı para biriminden hangisiyle ödeme yaparsa yapsın kendi para biriminizde ödeme almanızı sağlar. Örneğin İsveç kronuyla yapılan ödeme hesabınıza TL’ye çevirilip yatırılacaktır

02

Otomatik Ürün Çevirisi

Ürünlerinizin farklı ülkelerin yerel dillerinde anlaşılır hale gelmesi için Fruugo otomatik olarak 28 farklı dilde ürün başlık ve özelliklerini çevirir.

03

Türkiye'den Ürün Gönderimi

Türkiye’deki işletmenizle kayıt yaptıktan sonra ürün çıkışlarınızı da Türkiye’den gerçekleştirmelisiniz. Yurtdışındaki depolarda stok tutma ihtiyacınız olmaz.

04

Ücresiz Ürün Reklamları

Fruugo ürünlerinizi 40’dan fazla ülkede ücretsiz şekilde reklamını yapar. Hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Sattığınız ürünleri google’da arayan müşterilere reklamlarınız gösterilir.

Neden İngiltere ?

Birleşik Krallık dünyanın en büyük 5. ekonomisidir. Ayrıca e-ticaret hacmi bakımından Amerika ve Çinden sonra en büyük pazara sahiptir. Türkiye ile Birleşik Krallık arasındaki dış ticaret hacmi 2021 yılında 19 milyar dolara ulaşmıştır. Nüfusunun %99'u internet kullanmaktadır ve e-ticaretten alışveriş yapmaya alışmış bir müşteri segmentine sahiptir.

Neden Fruugo ?

Fruugo sayesinde tek bir platform üzerinden 46 farklı ülkeye kolayca satış yapabilirsiniz. Fruugo üzerinde satış yaparken yurtdışında bir şirket kurmanıza gerek kalmaz. Yurtdışındaki ara depolarda stok tutmanız gerekmez. Sadece satış yaptıkça pazaryerine komisyon ücreti ödersiniz. Ayrıca dolandırıcılık faaliyetlerine karşı satıcılara maksimum koruma sağlamaktadır.

Neden Vezüve ?

  • Fruugo mağaza yönetim tecrübesi
  • Kesintisiz Müşteri Desteği
  • Gümrükleme Desteği
  • Lojistik Desteği
  • UPC Barkodu alma desteği
  • Canlı proje yönetim platformu
  • 360 derece e-ihracat çözümleri
  • Dış Ticaret, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama uzmanlarından oluşan ekip

Neler Sunuyoruz ?

FRUUGO YOL HARİTAMIZ

Ürün grubunuzu analiz ederek pazara uygun olup olmadığını belirleriz. Ayrıca size yaklaşık bir kar ve maliyet analizi çıkarırız.

Satıcı hesabınızı oluşturmak için gerekli başvuru sürecini gerçekleştiririz.

Ürünlerinizi Fruugo'da ön planda görünecek şekilde listeleriz. Görsellerinizi Fruugo'nun kabul ettiği standartlarda yükleriz.

Fruugo'da satışlarınızı artırmak için banner, marka rafı, mağaza tanıtımı ve indirim dönemlerindeki kampanyalarınızı yönetiriz.

Ürünlerinize en uygun lojistik firmasını belirler ve ihracat süreçlerinde size destek oluruz.

Ödemelerinizi güvenli bir şekilde Türkiye'deki hesabınıza almanızı sağlarız. Ayrıca müşterilerinizle ve Fruugo ekibiyle olan iletişimini biz gerçekleştiririz.

FRUUGO AVANTAJLI PAKETLERİMİZ

ABONELİK

Aylık bazda çalışmak isteyen işletmeler

12 taksitle ödeme imkanı

Paket İçeriği

BUSINESS

Yurtdışı pazarına açılacak kobiler ve girişimciler

12 taksitle ödeme imkanı

Paket İçeriği

Fruugo İstatistikler

0 Milyon +

Sipariş Sayısı

+ 0 %

E-İhracat Oranı

0 +

2021 Satıcı Sayısı

0 Milyon +

Web Ziyaretçi Sayısı

FRUUGO'DA SATIŞ

İÇİN GEREKLİLİKLER

GTIN Barkod Numaraları

Ürünlerinizi satabilmeniz için benzersiz ürün barkodlarına sahip olmak zorundasınız. Ürünlerinize Fruugo’nun trafik gönderebilmesi için EAN, UPC barkodlarına ihtiyacınız olacaktır.

Uluslararası Nakliye

Ürünlerinizi minimum 3 ülkede satışa açmalısınız. Satışa açtığınız ürünleri en geç 1 hafta içerisine kargoya vererek müşteriye takip numarası sağlamalısınız.

Entegrasyon

Ürünlerinizi Fruugo’ya yükleyebilmek için entegrasyon servis sağlayıcıları kullanmalısınız. Ayrıca ürünlerinizi excel dosyası ile de yükleyebilirsiniz.

Ürün Görselleri

İlk ürün görselinizin arka planı beyaz olmalı ve herhangi bir logo veya yazı içermemelidir. Diğer görselleriniz infografik şeklinde hazırlanabilir.

Türkiye'de Kayıtlı Şirket

Fruugo’da satış yapabilmek için ticaret odasına kayıtlı yasal bir işletmeye sahip olmalısınız.

Yeterli Ürün Bilgisi

Fruugo üzerinde kullanıcılara mümkün olduğu kadar açıklayıcı ürün bilgileri yüklemelisiniz. Bu sayede ürünleriniz aramalarda daha fazla görünür hale gelecektir.

2024’de Markanı Dünyaya Aç!

Mağazanızı açtıktan sonra ödeyin!

İsterseniz paket ücretinizi mağazanızı açtıktan sonra ödeyebilirsiniz.

Amerika

Kanada

Almanya

İngiltere

Başarı Metrikleri

1
Aktif İhracat Yapan Firma
0 +
Mağaza Kurulumu
1 +
Günlük Kargo
100 $K+
Katma Değer