Vezuve E-İhracat

Trendyol
Danışmanlık

Trendyol aylık 230 milyona ulaşan trafiğiyle dünyanın en büyük online pazar yerlerinden bir tanesidir. Satıcılar son yıllarda Azerbaycan, Gürcistan ve Almanya’ya E-İhracat yapmaya başlamış durumdadır.

Türkiye’de üretim yapan tüm satıcıların Trendyol ve Hepsiburada üzerinde satış fırsatlarını değerlendirmesi gerekmektedir. Trendyol’un Pusula adında satıcı dostu bir paneli de bulunmaktadır. Bu sayede satıcılar performanslarını inceleyebilir ve eksiklerini tespit edebilirler.

Vezüve, Trendyol E-ticaret danışmanı arayışında olan ve Hepsiburada’da satış yapmak isteyen tüm kobilere uçtan uca profesyonel çözümler sunmaktadır. Trendyol profesyonel satış yapmak isterseniz ; Trendyol mağaza yönetiminden satışa kadar birçok süreci ela alıp sizler için yönetmekteyiz. Trendyol danışmanlığı ve daha fazlası hakkında bilgi almak iletişime geçebilirsiniz. 

Neden Trendyol'da Başlamalısınız

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti Trendyol için hassas bir konudur. Üründen memnun kalmazlarsa kolayca iade edebileceğini bilen müşteriler. Burada satış yapan üreticilere daha fazla güvenmektedirler. Bu da kaliteli ürünler sattığınız sürece ön sıralarda olacağınızı gösterir.

Yüksek Pazar Hacmi

Trendyol ve Hepsiburada hali hazırda milyonlarca aktif müşteriye sahiptir. Üretici ve kobiler E-Ticarete başlarken mutlaka bu platformlarda mağazalarını oluşturmalıdır. Ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem verirseniz cironuzun büyük bir bölümünü E-Ticaret mağazanızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Satıcı Performans Araçları

Trendyol satıcılarına E-Fatura ve kargolama hizmetlerini kendi paneli üzerinden sunabilmektedir. Ayrıca Trendyol farklı kampanyalar ile satıcıların performansını artırmaya hedeflemektedir. Satıcılar ayrıca influencer marketing ile ürünlerini hedef kitlesine tanıtabilmektedir.

Trendyolda Başarılı Olmak

Trendyolda başarının temeli müşteri memnuniyetinden geçer. Tüm müşterilerinize doğru ürünü zamanında ve sağlam bir şekilde ulaştırmanız gerekir

Satıcı Puanı

Satıcı puanınız müşteri memnuniyeti, teslimat süresi, müşteri yanıt süresi gibi birçok farklı metriğe bakılarak belirlenir.

Ürün Puanı

Trendyol’da ürün puanı müşterilerinizin ürünleriniz hakkında yaptığı olumlu veya olumsuz geri dönüşler sonucunda aldığınız puandır.

Trendyol Fiyat Listemiz

Paketlerimiz hakkında sorularınız için iletişime geçiniz.

Abonelik

Aylık bazda çalışmak isteyen markalar

Pazar Araştırması

Mağaza Açılışı

Ürün Listeleme

15 listeleme

İnfografik Görseller

5 görsel

Kampanya Yönetimi

Reklam Yönetimi

Giveaway (Yorum desteği)

5 adet

Mağaza Tasarımı

Süre

1 Ay

Trendyol Kurumsal Paket

Markalaşmak İsteyen Kurumsal Üreticiler

Pazar Araştırması

Mağaza Açılışı

Ürün Listeleme

30 listeleme

İnfografik Görseller

10 görsel

Kampanya Yönetimi

Reklam Yönetimi

Giveaway (Yorum desteği)

15 adet

Mağaza Tasarımı

Süre

2 Ay

Trendyolda Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol mağazanızı oluşturduktan sonra mağazanızın logo ve banner tasarımını yaparak daha dikkat çekici bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Trendyol’un raporuna göre mağazasını etkili ve ilgi çekici hazırlayan satıcılar %30-40 oranında daha fazla satış yapmaktadır.

E-Ticaret Pazaryeri danışmanlık hizmetimizde bulunduğunuz ürün kategorisindeki rakipleri inceler ve onlardan daha iyi bir listelemeye sahip olmanızı sağlarız.

E-Ticaret yapan satıcıların en fazla önem vermesi gereken konulardan birisi de fotoğraflardır. Ürüne dokunma şansı olmayan müşterilere infografik fotoğraflar oluşturarak o ürünün neler sunduğu hissettirilmelidir.

Ürünün tüm detayları ve özellikleri müşterilerin arama terimlerine uygun olarak düzenlenerek. Başlıklar ve açıklamalarda geçirilmelidir. Bu sayede ürünleriniz Trendyol algoritması tarafından daha ön sıralarda gösterilecektir.

pulvinar dapibus leo.

E-fatura entegrasyonu sayesinde sipariş geldikçe e-faturaları müşterilere ileterek para ve zaman tasarrufu elde edersiniz.

Trendyol’da giveaway ve lansman süreçleri ön sıralara gelmek için dikkatlice yönetilmesi gereken bir süreçtir. Vezüve profesyonel ekibiyle bu süreci sizin adınıza sorunsuz bir şekilde yönetir.

Vezüve Trendyol kampanyalarına katılma, indirim uygulama, influencer marketing gibi satış artırıcı işlemleri uygulamaktadır.

Vezüve Trendyol’daki mağaza reklamalarını, sponsorlu ürün reklamlarını, facebook reklamlarını ve influencer reklamlarını yönetmektedir. Ürünleriniz için en uygun kampanyalara katılarak satış oranlarınızı artırmaktadır.

1 +
Aktif Mağaza
1 +
Aylık Satış
% 1
Başarı Oranı

Vezüve ile başarıya ulaşmak için

Trendyol Satıcılarının Yorumları

Satıcıların %90’ı Trendyol sayesinde cirosunu artırdığını belirtmektedir.

Satıcıların %82’si    e-ticarete başladıktan sonra istihdam sayılarını artdıklarını belirtmiştir.

Satıcıların %89’u yeni bölgelere ve müşterilere ulaştıklarını ifade etmiştir.